Darčekové balenia - Swing Autocentrum Point S

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Darčekové balenia

Autoglym
 
Balíček - Interiér

Balíček - Interiér

The Collection - Perfect Interior
Sada na čistenie a ošetrenie interiéru automobilu. Obsahuje Interior Shampoo 500 ml, Vinyl and rubber care 500 ml a Super čistič autoskiel - Autoglym Fast Glass 500ml. Set je vhodný najmä ako darček automobilovému fanúšikovi.

34,99 € Vložiť
Balíček - Pneu a disky

Balíček - Pneu a disky

The Collection - Perfect Wheels
Sada na čistenie a ošetrenie diskov a pneumatík. Obsahuje Clean Wheels 500 ml, Instant Tyre Dressing 500 ml a Alloy Wheel Seal 450 ml. Set je vhodný najmä ako darček automobilovému fanúšikovi.

35,99 € Vložiť
Balíček - Karoséria

Balíček - Karoséria

The Collection Perfect Bodywork
Sada na umytie a ošetrenie laku automobilu. Obsahuje Bodywork Shampoo Conditioner 325 ml, Super Resin Polish 325 ml a Extra Gloss Protection 325 ml. Set je vhodný najmä ako darček automobilovému fanúšikovi.

45,99 € Vložiť
High Definition Wax Kit - Karnúbsky konzervačný vosk

High Definition Wax Kit - Karnúbsky konzervačný vosk

Perfektná kombinácia zložiek (karnauba + mikrokryštalické častice, vosky + nasýtené uhľovodíky a oleje) a mnoho rokov vývoja v laboratóriách vám ponúkajú ošetrujúci prípravok vynikajúcej kvality s výnimočnou životnosťou. Produkt ponúka najdlhšie trvajúcu ochranu proti všetkým vplyvom a znečisteniam z prostredia, ako sú soľ, saponáty, UV žiarenie, kyslý dážď a priemyselný prach. High Definition Wax neobsahuje žiadne brúsne častice, vodu a emulgátory. Kompletná sada obsahuje ideálne zložky, s ktorými vždy dosiahnete perfektný výsledok.

66,99 € Vložiť
Balíček - Karoséria - Pneu a disky

Balíček - Karoséria - Pneu a disky

The Collection Perfect Bodywork
Sada na čistenie a ošetrenie laku a kolies automobilu. Obsahuje Bodywork Shampoo Conditioner 325 ml, Super Resin Polish 325 ml, Extra Gloss Protection 325 ml, Clean Wheels 500 ml, Instant Tyre Dressing 500 ml a Alloy Wheel Seal 450 ml. Set je vhodný najmä ako darček automobilovému fanúšikovi.

72,99 € Vložiť
Balíček Karoséria, Pneu a Disky a Interiér

Balíček Karoséria, Pneu a Disky a Interiér

The Collection - Perfect Bodywork, Wheels &
Interiors
Kompletná sada pre údržbu laku, kolies a interiéru obsahuje 12 starostlivo vybraných produktov, ktoré vám pomôžu vyčistiť, vyleštiť a ochrániť karosériu, kolesá a interiér vášho vozidla.

123,00 € Vložiť
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky