Darčekové balenia - Swing Autocentrum Point S

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Darčekové balenia

Autoglym
 
Ultra High Definition Shampoo 1l - UHD šampón - Skladom

Ultra High Definition Shampoo 1l - UHD šampón - Skladom

Exluzívny, vysoko penivý šampón s neodolateľnou vôňou. Čistí karosériu a zanecháva hladký povrch s dokonalým leskom. Nádherný výsledok, hladký povrch a krásna vôňa, vyrážajúce dych. Ultra High Definiton Shampoo, premení umývanie auta na zážitok.
Ultra High Definiton Shampoo je exluzívny šampón so silnou penou, vďaka ktorej bude šampón bez námahy kĺzať po karosérii. Nové pH neutrálne zloženie šetrne odstráni kontamináciu, cestnú špinu a zanechá vysoko
lesklý povrch, ktorý bude hladký na dotyk.

28,99 € Vložiť
The Collection Bodywork & Accesories - Balíček karoséria a príslušenstvo sada

The Collection Bodywork & Accesories - Balíček karoséria a príslušenstvo sada

Balíček obsahuje:
325ml Bodywork Shampoo Conditioner - Šampón s voskom
325ml Super Resin Polish - Leštiaca pasta s voskom
Hi-Tech Finishing Cloth - Mikrovlákno laku
Perfect Polish Applicator - Aplikátor

32,99 € Vložiť
Balíček - Pneu a disky

Balíček - Pneu a disky

The Collection - Perfect Wheels
Sada na čistenie a ošetrenie diskov a pneumatík. Obsahuje Clean Wheels 500 ml, Instant Tyre Dressing 500 ml a Alloy Wheel Seal 450 ml. Set je vhodný najmä ako darček automobilovému fanúšikovi.

35,99 € Vložiť
Balíček - Interiér

Balíček - Interiér

The Collection - Perfect Interior
Sada na čistenie a ošetrenie interiéru automobilu. Obsahuje Interior Shampoo 500 ml, Vinyl and rubber care 500 ml a Super čistič autoskiel - Autoglym Fast Glass 500ml. Set je vhodný najmä ako darček automobilovému fanúšikovi.

37,19 € Vložiť
Balíček - Karoséria - Pneu a disky

Balíček - Karoséria - Pneu a disky

The Collection Perfect Bodywork
Sada na čistenie a ošetrenie laku a kolies automobilu. Obsahuje Bodywork Shampoo Conditioner 325 ml, Super Resin Polish 325 ml, Extra Gloss Protection 325 ml, Clean Wheels 500 ml, Instant Tyre Dressing 500 ml a Alloy Wheel Seal 450 ml. Set je vhodný najmä ako darček automobilovému fanúšikovi.

76,99 € Vložiť
Ultra High Definition Wax - UHD vosk sada - Skladom

Ultra High Definition Wax - UHD vosk sada - Skladom

Náš najlepší vosk je teraz ešte lepší. Pre dokonalý zrkadlový lesk, viac detailov, hĺbku a trvácnosť. Dych berúci lesk, dokonale hladký lak a príjemná vôňa. Ultra High Definiton Wax premení voskovanie auta na príjemný zážitok.
Ultra High Definiton Wax je výsledkom nespočetného množstva hodín strávených v laboratóriu, kedy sme sa snažili priniesť ten najlepší vosk. Vieme že pohľad na automobil s krásnym leskom je to po čom túžite a preto náš Ultra High Definiton Wax obsahuje iba tie najlepšie zložky, vrátane Carnauby. Vďaka nemu dostane slovné spojenie “výstavný vzhľad” úplne nový význam!

77,59 € Vložiť
Ultra High Definition Ceramic Coating - Keramická ochrana - Skladom

Ultra High Definition Ceramic Coating - Keramická ochrana - Skladom

Naša najlepšia a najodolnejšia ochrana laku karosérie. Ceramic coating, ktorý vytvorí dokonalú bariéru a základ pre celoročnú údržbu s vysokým leskom.

Ultra High Definition Ceramic Coating je najodolnejší spôsob ochrany, aký sme kedy vyvinuli. Postupným vývojom naši chemici skombinovali chemické látky tak, aby dosiahli vysoký stupeň bezkonkurenčného lesku. Ultra High Definition Shampoo a Ultra High Definition Wax zvyšujú výsledok ochrany a odolnosti na maximum. Pokiaľ chcete dosiahnúť dokonalú ochranu laku vášho vozidla, produkty Ultra High Definition vytvárajú ideálnu kombináciu. Tento systém pomôže dosiahnúť profesionálny výsledok pri domácich podmienkách, starostlivosť o vozidlá bude jednoduchšia. Vybavenie celého setu vám pomôže zabezpečiť ochranu laku až na 12 mesiacov.

Balenie obsahuje:

UHD Preparation (100ml)
UHD Ceramic Coating (100ml)
UHD Ceramic Coating Aplikátor
Mikrovláknová utierka na prípravu
Mikrovláknová utierka na zaleštenie

Nevhodné pre matné laky

84,99 € Vložiť
Balíček Karoséria, Pneu a Disky a Interiér - Skladom

Balíček Karoséria, Pneu a Disky a Interiér - Skladom

The Collection - Perfect Bodywork, Wheels &
Interiors
Kompletná sada pre údržbu laku, kolies a interiéru obsahuje 12 starostlivo vybraných produktov, ktoré vám pomôžu vyčistiť, vyleštiť a ochrániť karosériu, kolesá a interiér vášho vozidla.

129,99 € Vložiť
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky