KAROSÉRIA - Swing Autocentrum Point S

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

KAROSÉRIA

Autoglym
 
Hi-Tech Finishing Cloth - Mikrovlákno laku - Skladom

Hi-Tech Finishing Cloth - Mikrovlákno laku - Skladom

Autoglym Hi-Tech Finishing Cloth je vysoko kvalitné mikrovlákno vhodné pre rozlešťovanie lešteniek, voskov, Detailer do vysokého lesku.
Veľmi jemná štruktúra vlákna.
Špecifikácia:
- veľmi dobre prateľná
- vysoko savá
- veľmi jemná a šetrná
- znehodnotí sa pri styku s olejom
odporúčanie:
Pri práci pre zníženie tlaku na lak a zamedzenie tvorby škrábančekou je dobré utierku preložiť.
Pri praní utierky nepoužívajte bielidlá a aviváže, zníži sa tým rapídne savosť utierky.
Pred prácou odtrhnite visačku aby nedošlo k tvorbe škrabancov.

10,09 € Vložiť
Intensive Tar Remover 325ml - Odstraňovač asfaltu a lepidiel - Skladom

Intensive Tar Remover 325ml - Odstraňovač asfaltu a lepidiel - Skladom

Škvrny od asfaltu sú nevzhľadné a znečisťujú určité povrchové úpravy laku. Autoglym Intensive Tar Remover okamžite rozpúšťa asfalt na laku a plastoch, čím umožňuje jeho zotretie alebo zmytie počas bežného umývania šampónom. Používa sa na odstránenie olejových škvŕn, mazadiel, silikónov, vosku, žuvačiek, zvyškov živice zo stromov, škvŕn od paliva a zvyškov lepkavých látok. Autoglym Intensive Tar Remover sa môže používať aj na odstránenie škvŕn na olejovej báze z gumy, kobercov zo syntetických materiálov a čalúnenia.

11,89 € Vložiť
Paint Renovator 325ml - Renovátor laku karosérie - Skladom

Paint Renovator 325ml - Renovátor laku karosérie - Skladom

Autoglym Paint Renovator je prípravok na renováciu lakuobsahujúci brúsne častice. Použitie akéhokoľvek leštidla obsahujúceho brúsne častice na lak na automobiloch by sa vždy malo obmedziť iba na nápravu konkrétnych problémov, ako napr. škrabance alebo oxidácia. Laky na automobiloch sú extrémne tenké, a vždy keď je povrch renovovaný s použitím brúsnych zmesí, časť laku sa odstráni. Väčšina pôvodných povrchových úprav je tvrdšia na vonkajšom povrchu ako na vrstvách pod ním. Vonkajšiu vrstvu je preto potrebné zachovať čo najdlhšie. Odporúčame vám, aby ste vždy najskôr použili Autoglym Super Resin Polish, keďže vám môže odstrániť váš problém bez toho, aby ste zbytočne odstraňovali lak. Ak je potrebné ďalšie ošetrenie, Autoglym Paint Renovator obsahuje brúsne častice, ktoré účinkujú výnimočne rýchlo, čím vám umožnia rýchle, ale kontrolované obrúsenie a vyleštenie. Prípravok neobsahuje silikóny a odstraňuje aj menšie škrabance a oxidáciu.

12,39 € Vložiť
Active Insect Remover 500ml- Odstraňovač zvyškov hmyzu - Skladom

Active Insect Remover 500ml- Odstraňovač zvyškov hmyzu - Skladom

Autoglym odstraňovač zvyškov hmyzu je koncentrovaná pena, ktorá bleskovo rozpúšťa zvyšky hmyzu na karosérii, sklách a svetlách. Môžete ju použiť pri odstavení vozidla na kraji vozovky, na rýchlu úpravu malých škvŕn na laku alebo ako súčasť celkového čistenia / umývania auta.

12,89 € Vložiť
Bodywork Shampoo Conditioner 500ml - Šampón s voskom - Skladom

Bodywork Shampoo Conditioner 500ml - Šampón s voskom - Skladom

Pravidelné umývanie pomáha chrániť povrch automobilového laku. Bodywork Shampoo Conditioner jemne odstráni cestnú špinu a povrchové kontaminanty a pomáha zachovať celkovú povrchovú úpravu a vzhľad. Ďalšie prísady vytvoria lesklú bariéru odpudzujúcu vodu, ktorá chráni a predlžuje účinky leštidiel Autoglym.

12,89 € Vložiť
Perfect Polishing Applicator - Aplikátor - Skladom

Perfect Polishing Applicator - Aplikátor - Skladom

Autoglym Perfect Polish Applicator
Je set dvoch univerzálnych penových aplikátorov. Vďaka tomu že je jemný je vhodný aj na použitie pri nanášaní prípravkov na lak Vášho auta ale tak isto ho môžete použiť aj v interiéry auta. Vďaka svojmu tvaru sa dostane všade a aplikujete len toľko produktu koľko je potrebné. Aplikátory je možné prať a opätovne použiť.

13,29 € Vložiť
Bumper & Trim Gel 325ml - Ošetrovanie vonkajších plastov - Skladom

Bumper & Trim Gel 325ml - Ošetrovanie vonkajších plastov - Skladom

Plastové nárazníky a lišty môžu byť vystavené ničivým vplyvom času a drsných podmienok na cestách presne tak isto, ako váš lak. Autoglym Bumper Care čistí a oživuje farby, pričom renovuje opotrebované lišty do ich pôvodného stavu. Povrch aj naďalej ochraňuje proti poveternostným vplyvom vytvorením odolnej, priehľadnej, pružnej, vodeodolnej bariéry. Vhodný pre všetky farby plastových a gumených komponentov exteriéru, vrátane nárazníkov, blatníkov, masky chladiča, krytov zrkadiel, krycích a ozdobných líšt, stien pneumatík, vinylových striech, spojlerov a zásteriek kolies.

13,49 € Vložiť
Rapid Detailer 500ml - Lubrikant a detailer - Skladom

Rapid Detailer 500ml - Lubrikant a detailer - Skladom

Tento produkt s dvojitým účinkom môžete používať aj každý deň, medzi pravidelnými umývaniami, na odstránenie prachu a odtlačkov prstov, plus poskytuje extra ochranu už navoskovanému povrchu. Rapid Detailer je tiež navrhnutý tak, aby mohol byť používaný ako lubrikant v kombinácii s Autoglym Surface Detailing Clay Bar.

14,99 € Vložiť
Instant Show Shine 450ml - Rychly lesk v spreji - Skladom

Instant Show Shine 450ml - Rychly lesk v spreji - Skladom

Autoglym Instant Show Shine je univerzálny sprej na leštenie, čistenie a hlavne dosiahnutie vysokého lesku na veľkom množstve povrchov vrátane gumy, plastu, skla, interiérových povrchov, vinylu, diskov kolies a iných!
Autoglym Instant Show Shine je ideálny pre okamžité obnovenie vopred vyčistených a leštených povrchov na výstavach a rôznych showroomoch.
Použite Instant Show Shine na laku pre odstránenie prachu alebo odtlačkov prstov a obnovte dokonalý povrch svojho vozidla za pár sekúnd.

15,49 € Vložiť
Metal Polish 325ml - Leštiaca pasta na chróm a hliník - Skladom

Metal Polish 325ml - Leštiaca pasta na chróm a hliník - Skladom

Autoglym Metal Polish prepožičiava leštitelným kovom špičkový lesk a dlhotrvajúcu ochranu. Použiteľný aj na chróm, oceľ, meď, mosadz, hliník a ich zliatiny.
Pre dlhšiu ochranu lešteného povrchu možno použiť Autoglym Super Resin Polish
Návod:
Naneste malé množstvo na povrch alebo utierku a krátkymi krúživými pohybmi rozleštite povrch do požadovaného lesku. Použite jemné mikrovlákno aby nedošlo k poškodeniu povrchu. Pre stálosť povrchu a jeho lepšiu údržbu po vyleštení možno použiť prípravok Autoglym Extra Gloss Protection, povrch potom nie je háklivý na chémiu ani prírodné vplyvy.

17,49 € Vložiť
Extra Gloss Protection 325ml - Konzervant laku karosérie - Skladom

Extra Gloss Protection 325ml - Konzervant laku karosérie - Skladom

Autoglym Extra Gloss Protection je extra odolný ochranný konzervant, ktorý obsahuje zmes tvrdých živíc a voskov. Ošetrené povrchy sú chránené super odolnou vrstvou, ktorá dlhodobo zachováva lesk vášho laku. Táto odolná lesklá vrstva je vhodná na všetky typy automobilových lakov, vrátane metalízovaných, priehľadných vrstiev a vrstiev na vodnej báze. Na rozdiel od leštidiel neobsahuje žiadne čistiace alebo leštiace činidlá a mal by sa používať iba na čistý, suchý, bezchybný lak, v ideálnom prípade vopred ošetrený prípravkom Autoglym Super Resin Polish. Výsledná vysoko odolná vrstva s výrazným leskom poskytuje extra odolnú bariéru voči väčšine vplyvov z prostredia.

17,49 € Vložiť
Aqua-Dry - Syntetická jelenica - Skladom

Aqua-Dry - Syntetická jelenica - Skladom

Syntetická jelenica s vysokou sacou schopnosťou. Plne nahrádza koženú jelenicu a môže sa použiť v interiéri aj exteriéri. Kvalitné produkty by sa mali používať s kvalitnými doplnkami. Pracujú spoločne aby vytvorili dokonalý výsledok. Autoglym Hi-Tech Aqua Dry sa používa po umytí vozidla, aby ste predišli
vodným škvrnám a stekancom. Môže sa použiť aj v interiéri vozidla. Je výborná pri utieraní povrchov aby odstránila vlhkosť a špinu z plastov keď sa používa Autoglym čistič interiéru. Jej trvácnosť a sacie schopnosti sa vlastne zlepšujú
každým ďalším použitím. Čím častejšie ju používate tým lepšie.

18,59 € Vložiť
Instadry - Sušiaca utierka - Skladom

Instadry - Sušiaca utierka - Skladom

Instadry – Vysoko absorpčná, špeciálne tkaná mikrovláknová utierka pre rýchle utretie laku a skiel bez kvapiek vody. Spojili sme sa firmou Vileda a prinášame vám špeciálne tkané mikrovlákno, ktoré prináša unikátnu sušiacu schopnosť. INSTADRY je vysoko absorpčná. Nielen, že zabezpečí perfektný povrch bez
kvapiek vody, ale rapidne zrýchľuje sušiaci proces. Vďaka tomu, ako je tkaná pomáha pri žmýkaní uvoľniť väčšie množstvo vody ako pri bežných utierkach. Väčšina jeleníc potrebuje byť používaná aby ste s ňou dosiahli najlepšie výsledky. INSTADRY je pripravená na použitie od prvej chvíle

19,39 € Vložiť
Polar Wash - Napeňovací šampón 2.5l

Polar Wash - Napeňovací šampón 2.5l

Polar Wash – Je bezpečný a efektívny čistič, ktorý by sa mal aplikovať cez tlakový čistič po tom, čo sme povrch pred-umyli pomocou Polar Blast. Tento ohromujúci čistič pokryje celé vozidlo bohatou
penou, ktorá odstráni cestnú špinu.

20,39 € Vložiť
Super Resin Polish 500ml - Leštiaca pasta s voskom - Skladom

Super Resin Polish 500ml - Leštiaca pasta s voskom - Skladom

Pravidelné leštenie jemne odstraňuje škodlivé nečistoty na povrchu a poskytuje odolnú, lesklú ochrannú bariéru, ktorá chráni drahé nátery pred drsnými poveternostnými vplyvmi. Medzinárodne uznávaný prípravok Autoglym sa neskutočne ľahko používa a je kombináciou čistiaceho prostriedku, leštidla a konzervačného prípravku. Ideálny na všetky typy a farby nových aj mierne opotrebovaných lakov, vrátane metalízovaných, bezfarebných a na vodnej báze. Autoglym Super Resin Polish obsahuje živice s nízkou molekulárnou hmotnosťou, ktoré ponúkajú výnimočný kozmetický efekt a ochranu pred väčšinou vplyvov z prostredia.

20,79 € Vložiť
Hi-Tech Microfibre Drying Towel - Mikrovlákno na sušenie - Skladom

Hi-Tech Microfibre Drying Towel - Mikrovlákno na sušenie - Skladom

Autoglym Hi-Tech Microfibre Drying Towel je sušiace utierka, ktorá efektívne a šetrne osuší Váš automobil po umývaní. Je použiteľná na všetky povrchy.
Špeciálna tkanina dokáže dobre absorbovať vodu a zároveň minimalizuje tvorbu šmúh.

Špecifikácia:
- Veľmi dobrá savosť materiálu
- Špeciálna tkanina minimalizujúce trorbu šmúh
- Univerzálnosť použitia

21,39 € Vložiť
Ultra Deep Shine 500ml - Leštiaca pasta na tmavé farby - Skladom

Ultra Deep Shine 500ml - Leštiaca pasta na tmavé farby - Skladom

Prípravok so špeciálnym zložením využívajúcim najmodernejšie technológie na leštenie a ošetrovanie, ktorý vytvorí tvrdú odolnú vrstvu na širokú škálu farieb lakov, či už nových alebo starých. Odporúčame na nové alebo jemne opotrebované nátery; dosahuje vynikajúce výsledky na tmavých farbách. Znižuje a odstraňuje tzv. hologram efekt, pričom vypĺňa a maskuje drobné škrabance.

22,19 € Vložiť
Aqua Wax Kit - Tekutý rýchlovosk sada - Skladom

Aqua Wax Kit - Tekutý rýchlovosk sada - Skladom

Autoglym Aqua Wax Kit je špeciálne vytvorený produkt pre dokonalý povrch vozidla bez nečistôt a šmúh. Povrch môžete navoskovať ihneď po umytí bez toho aby bol povrch dokonale suchý. Autoglym Aqua Wax Kit je vhodný pre oživenie dávnejšie aplikovaného vosku (Hi Definition Wax) alebo je ho možné použiť aj ako krátkodobé navoskovanie. Tiež obsahuje carnauba vosk pre dokonalý lesk a protekciu.

22,99 € Vložiť
Polar Blast - Aktívna pena 2.5l

Polar Blast - Aktívna pena 2.5l

Polar Blast – Polar Blast je snehová pena, ktorá sa aplikuje pomocou tlakového
čističa alebo napeňovacej pištole. Používa sa vpredumývacej fáze čistenia. Povrch vozidla pokryje bohatou vrstvou peny, ktorá sa uchytí na špine a zabezpečí, že žiadna časť vozidla neostane neošetrená. Pena sa udrží na laku dlhšie ako obyčajný šampón a uvoľní špinu. To zníži riziko poškriabania laku, ktoré môže vzniknúť pri prenášaní hrubej špiny po karosérii. Jeho pH neutrálne zloženie nenaruší aplikovanú vrstvu vosku alebo sealantu.

28,49 € Vložiť
Ultra High Definition Shampoo 1l - UHD šampón - Skladom

Ultra High Definition Shampoo 1l - UHD šampón - Skladom

Exluzívny, vysoko penivý šampón s neodolateľnou vôňou. Čistí karosériu a zanecháva hladký povrch s dokonalým leskom. Nádherný výsledok, hladký povrch a krásna vôňa, vyrážajúce dych. Ultra High Definiton Shampoo, premení umývanie auta na zážitok.
Ultra High Definiton Shampoo je exluzívny šampón so silnou penou, vďaka ktorej bude šampón bez námahy kĺzať po karosérii. Nové pH neutrálne zloženie šetrne odstráni kontamináciu, cestnú špinu a zanechá vysoko
lesklý povrch, ktorý bude hladký na dotyk.

28,99 € Vložiť
HI-TECH FLEXI WATER BLADE - Stierka silikón

HI-TECH FLEXI WATER BLADE - Stierka silikón

Najrýchlejší spôsob pre odstránenie veľkého množstva vody obzvlášť z veľkých vozidiel s množstvom plochých povrchov.

Silikónový materiál je vysoko odolný ale aj napriek tomu flexibilný, čím jednoducho prispôsobí tvar karosérii. Keďže sa na ňom nenachádza tvrdý povrch je bezpečný a nepoškriabe karosériu.
Nesmie sa používať na odstránenie dažďovej vody alebo snehu, nakoľko môžu obsahovať špinu.
Rada od profíka: Silikónové stierky sa môžu pri nesprávnom použití po pár rokoch poškodiť. Jediná možnosť ako poškriabu lak je vtedy ak nie je povrch dostatočne umytí a ostanú na ňom zvyšky špiny, ktorá je následne “ťahaná“ po karosérii. Udržujte karosériu a stierku Autoglym Hi-Tech Flexi Water Blade čistú a nebudete mať žiadny problém.

29,49 € Vložiť
Polar Seal - Napeňovací coating 1l

Polar Seal - Napeňovací coating 1l

Polar Seal – ochranný coating, ktorý bol špeciálne navrhnutý pre aplikovanie cez
tlakový čistič. Zabezpečí super hydrofóbnu vrstvu, ktorá odpudzuje vodu, urýchľuje sušiaci proces a zabezpečí ochranu vašej karosérie aj pri ďalších umytiach. Pre lesklý povrch ako po použití vosku, jednoducho nastriekajte na
čisté, mokré vozidlo, spláchnite a vysušte.

30,49 € Vložiť
Surface Detailing Clay Kit - Odstraňovač vzdušnej hrdze - Skladom

Surface Detailing Clay Kit - Odstraňovač vzdušnej hrdze - Skladom

Táto sada obsahuje Surface Detailing Clay Bar spolu s lubrikantom na okamžité ošetrenie vozidla (Rapid Detailer). Použite v kombinácii na odstránenie zaschnutej cestnej špiny, asfaltu, živice zo stromov, zvyškov sprejov, náletovej hrdze, priemyselného popola a iných bežných nečistôt z náterov. Surface Detailing Clay Bar je zmes so špeciálnym zložením, ktorá rýchlo a bezpečne odstraňuje nečistoty zachytené na povrchu laku. Clay (zmes) funguje tak, že "zachytí" mikroskopické častice a "odtrhne" ich z povrchu vozidla, pričom zanecháva hladkú vrstvu pripravenú na leštenie.

46,39 € Vložiť
Polar Blaster - Napeňovač

Polar Blaster - Napeňovač

Polar Blaster je špeciálne navrhnutý napeňovač, ktorý v kombinácií s produktmi rady Polar dokáže rýchlo, efektívne a bezpečne, predumyť, umyť a ochrániť vaše vozidlo.
Polar Blaster vytvorí trvácu a hustú penu s Polar Blast. Vytvorí ideálnu penu pre ďalšie čistenie s Polar Wash a na záver vytvorí perfektnú konzistentnú aplikáciu hydrofóbneho Polar Seal. Dizajn bol navrhnutý tak, aby ste pokryli každú krivku vozidla čo najjednoduchšie a nechali penu pracovať čo najdlhšie, tak aby ste sa zbavili cestnej špiny a kontaminácie. Využite svoj voľný čas na rýchle a efektívne čistenie vášho vozidla.
Polar Blaster - Návod:

Napojte saciu hadičku (C) zo spodu hlavice napeňovača (B).
Pripojte čiernou plastovou časťou adaptér (A) k tlakovému čističu.
Následne pripojte mosadznú časť - bajonet adaptéra (A) k nerezovej časti hlavice napeňovača (B).
Použitie Polar Blaster:

Naskrutkujte hlavu napeňovača (B) na nádobu (D) a napojte Polar Blaster na pištoľ tlakového čističa.
Vyskúšajte si napeňovanie smerom k podlahe stlačením pištole tlakového čističa.
Nastavte silu napeňovania s otočným ovládačom (E) a nastavte tryskou (F) veľkosť šírky napeňovania.
Ak ste spokojný, môžete začať s napeňovaním vozidla s ktorýmkoľvek produktom z rady Polar.
Po aplikácií vždy vypláchnite nádobu napeňovača čistou vodou a prepláchnite aj samotný napeňovač.
Koncovka (A) je určená pre napojenie k tlakovým čističom Karcher K-Series.

59,99 € Vložiť
Balíček - Karoséria - Pneu a disky

Balíček - Karoséria - Pneu a disky

The Collection Perfect Bodywork
Sada na čistenie a ošetrenie laku a kolies automobilu. Obsahuje Bodywork Shampoo Conditioner 325 ml, Super Resin Polish 325 ml, Extra Gloss Protection 325 ml, Clean Wheels 500 ml, Instant Tyre Dressing 500 ml a Alloy Wheel Seal 450 ml. Set je vhodný najmä ako darček automobilovému fanúšikovi.

76,99 € Vložiť
Ultra High Definition Wax - UHD vosk sada - Skladom

Ultra High Definition Wax - UHD vosk sada - Skladom

Náš najlepší vosk je teraz ešte lepší. Pre dokonalý zrkadlový lesk, viac detailov, hĺbku a trvácnosť. Dych berúci lesk, dokonale hladký lak a príjemná vôňa. Ultra High Definiton Wax premení voskovanie auta na príjemný zážitok.
Ultra High Definiton Wax je výsledkom nespočetného množstva hodín strávených v laboratóriu, kedy sme sa snažili priniesť ten najlepší vosk. Vieme že pohľad na automobil s krásnym leskom je to po čom túžite a preto náš Ultra High Definiton Wax obsahuje iba tie najlepšie zložky, vrátane Carnauby. Vďaka nemu dostane slovné spojenie “výstavný vzhľad” úplne nový význam!

77,59 € Vložiť
Ultra High Definition Ceramic Coating - Keramická ochrana - Skladom

Ultra High Definition Ceramic Coating - Keramická ochrana - Skladom

Naša najlepšia a najodolnejšia ochrana laku karosérie. Ceramic coating, ktorý vytvorí dokonalú bariéru a základ pre celoročnú údržbu s vysokým leskom.

Ultra High Definition Ceramic Coating je najodolnejší spôsob ochrany, aký sme kedy vyvinuli. Postupným vývojom naši chemici skombinovali chemické látky tak, aby dosiahli vysoký stupeň bezkonkurenčného lesku. Ultra High Definition Shampoo a Ultra High Definition Wax zvyšujú výsledok ochrany a odolnosti na maximum. Pokiaľ chcete dosiahnúť dokonalú ochranu laku vášho vozidla, produkty Ultra High Definition vytvárajú ideálnu kombináciu. Tento systém pomôže dosiahnúť profesionálny výsledok pri domácich podmienkách, starostlivosť o vozidlá bude jednoduchšia. Vybavenie celého setu vám pomôže zabezpečiť ochranu laku až na 12 mesiacov.

Balenie obsahuje:

UHD Preparation (100ml)
UHD Ceramic Coating (100ml)
UHD Ceramic Coating Aplikátor
Mikrovláknová utierka na prípravu
Mikrovláknová utierka na zaleštenie

Nevhodné pre matné laky

84,99 € Vložiť
Balíček Karoséria, Pneu a Disky a Interiér - Skladom

Balíček Karoséria, Pneu a Disky a Interiér - Skladom

The Collection - Perfect Bodywork, Wheels &
Interiors
Kompletná sada pre údržbu laku, kolies a interiéru obsahuje 12 starostlivo vybraných produktov, ktoré vám pomôžu vyčistiť, vyleštiť a ochrániť karosériu, kolesá a interiér vášho vozidla.

129,99 € Vložiť
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky