ZVÝHODNENÉ SETY - Swing Autocentrum Point S

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ZVÝHODNENÉ SETY

Autoglym
 
Aqua Wax Kit - Tekutý rýchlovosk sada

Aqua Wax Kit - Tekutý rýchlovosk sada

Autoglym Aqua Wax Kit je špeciálne vytvorený produkt pre dokonalý povrch vozidla bez nečistôt a šmúh. Povrch môžete navoskovať ihneď po umytí bez toho aby bol povrch dokonale suchý. Autoglym Aqua Wax Kit je vhodný pre oživenie dávnejšie aplikovaného vosku (Hi Definition Wax) alebo je ho možné použiť aj ako krátkodobé navoskovanie. Tiež obsahuje carnauba vosk pre dokonalý lesk a protekciu.

22,99 € Vložiť
Surface Detailing Clay Kit - Odstraňovač vzdušnej hrdze

Surface Detailing Clay Kit - Odstraňovač vzdušnej hrdze

Táto sada obsahuje Surface Detailing Clay Bar spolu s lubrikantom na okamžité ošetrenie vozidla (Rapid Detailer). Použite v kombinácii na odstránenie zaschnutej cestnej špiny, asfaltu, živice zo stromov, zvyškov sprejov, náletovej hrdze, priemyselného popola a iných bežných nečistôt z náterov. Surface Detailing Clay Bar je zmes so špeciálnym zložením, ktorá rýchlo a bezpečne odstraňuje nečistoty zachytené na povrchu laku. Clay (zmes) funguje tak, že "zachytí" mikroskopické častice a "odtrhne" ich z povrchu vozidla, pričom zanecháva hladkú vrstvu pripravenú na leštenie.

43,99 € Vložiť
Headlight Restoration System

Headlight Restoration System

Autoglym prináša pre zákazníkov riešenie matných a zažltnutých svetlometov áut. Na trhu je niekoľko produktov, ktoré riešia podobný problém, ale len čiastočne a mnohým ľuďom sa zažltnutie svetiel vráti vo veľmi krátkej dobe. Headlight Restoration Complete Kit je plnohodnotný produkt, ktorý ma svoju hodnotu v obsahu. Ak klient dodrží všetky odporúčané kroky, podľa uvedeného postupu, výsledok je mnohokrát lepší ako oprava u profesionálov.

53,99 € Vložiť
High Definition Wax Kit - Karnúbsky konzervačný vosk

High Definition Wax Kit - Karnúbsky konzervačný vosk

Perfektná kombinácia zložiek (karnauba + mikrokryštalické častice, vosky + nasýtené uhľovodíky a oleje) a mnoho rokov vývoja v laboratóriách vám ponúkajú ošetrujúci prípravok vynikajúcej kvality s výnimočnou životnosťou. Produkt ponúka najdlhšie trvajúcu ochranu proti všetkým vplyvom a znečisteniam z prostredia, ako sú soľ, saponáty, UV žiarenie, kyslý dážď a priemyselný prach. High Definition Wax neobsahuje žiadne brúsne častice, vodu a emulgátory. Kompletná sada obsahuje ideálne zložky, s ktorými vždy dosiahnete perfektný výsledok.

66,99 € Vložiť
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky