Autoumyváreň - Swing Autocentrum Point S

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Autoumyváreň

Nová bezdotyková autoumyváreň, jedinečná svojou technológiou , aktívna pena s teplou vodou alebo práškový šampón s teplou vodou - spolu s osmovodou Vám zaručí čistotu bez šmúh a škrabancov.
Stačí umyť opláchnuť osmózou nechať vyschnúť a neostanú Vám vďaka osmovode zaschnuté bodky ako v bežných autoumyvárňach. V zimných mesiacoch sú podlahy boxov vyhrievané, preto je komfortné umývanie možné počas celej zimy.
Vďaka trom samostatným boxom je viac ako pravdepodobné, že čakanie na umývanie je o poznanie kratšie ako inde.
Samoobslužné umývacie boxy spĺňajú všetky potreby zákazníka, technológie ktoré sú kombinované v tejto autoumyvárni sú schopné dať zákazníkovi záruku vynikajúceho výsledku pri čistení a starostlivosti o automobil, ponúka širokú škálu programov a možností využitia aktívnej peny - exkluzívneho patentovaného systému pre odstránenie nečistôt Aquarama.
Čo je aktívna pena
Aktívna pena je v dnešnej dobe fenoménom na poli bezdotykového umývania vozidiel. Samotné čaro aktívnej peny spočíva práve v jednoduchosti použitia a v rýchlosti aplikácie. Aktívna pena je vytvorená kombináciou detergentu, vzduchu a horúcej vody. Práve preto sa umývanie aktívnou penou často označuje aj ako bezdotykové umývanie – nie je potrebné použitie kontaktného klasického umývania špongiou alebo kefou. Použitie A
ktívnej peny tiež pomáha chrániť životné prostredie, jeho zloženie nepotrebuje veľa vody, takže umývanie šetrí mnoho litrov. Nadmerné používanie chemických látok vytvára problém znečistenia, pomocou peny vzniká veľmi málo odpadu z chemických prostriedkov, množstvo veľmi malých bubliniek sa prichytí na karosériu a nestrieka preč ako šampón pod vysokým tlakom.
Ako funguje aktívna pena
Veľmi jednoducho povedané, aktívna pena je spôsob aplikovania čistiaceho prostriedku na suchý čistený povrch (napr. na karosériu vozidla) v podobe hustej peny. Práve pena zabezpečuje dlhší čas pôsobenia, pretože sa na karosérii drží podstatne dlhšie ako obyčajný šampón, ktorý okamžite stečie z karosérie preč. Tým, že aktívna pena má dlhší čas na pôsobenie dokáže odstrániť aj silné znečistenie na karosérii za použitia podstatne menšieho množstva čistiaceho prostriedku a vody.

Umývacie programy:
Program č.1
Disky a hmyz - Uvolňuje zaschnuté nečistoty, mušky a hmyz, špinu z diskov kolies. Je potrebné naniesť zo vzdialenosti cca 20 cm.
Pozor – neaplikovať na veľmi zohriatu karosériu a nenechajte ju zaschnúť na karosérii auta! Hrozí poškodenie laku.
Následne použite program č.2 alebo č.3
Program č.2
Aktívna pena s teplou vodou - Aplikujte penu rovnomerne na vozidlo začnúc od spodu až po strechu. V prípade večšieho znečistenia použite kefu.
Kefa sa nepoužíva na čistenie diskov a podvozku! Hrozí poškodenie laku.
Program č.3
Práškový šampón s teplou vodou - Aplikujte šampón na celé vozidlo rovnomerne zo vzdialenosti cca 20cm. Program je vhodný na hrubo znečistené auto napríklad od blata.
Program č.4
Oplach vysokým tlakom teplou vodou - Týmto programom zmyjete bud aktívnu penu alebo zvyšky šampónu a nečistôt z karosérie automobilu a pripravíte ju na aplikáciu leštiaceho a sušiaceho vosku. V prípade nečistôt opakujte program č.2 alebo č.3
Program č.5
Leštiaci a sušiaci vosk - Vosk naneste rovnomerne na celú karosériu automobilu. Dbajte na to aby vosk nezaschol na sklách!
Program č.6
Oplach bez zanechania fľakov - Opláchnite dôkladne celé vozidlo osmotickou vodou, Začnite od strechy smerom nadol. Vozidlo už nemusíte utierať zostane krásne lesklé bez bodiek a šmúh od vodného kameňa.
Program č6. OSMÓZA nie je určený na umývanie ale len ako záverečný oplach (nízky tlak vody)


Z bezpečnostých dôvodov nie je dovolené:

  • Umývať zvieratá

  • Umývať motory automobilov

  • Používať vlastné čistiace prostriedky

  • Likvidovať žiadne odpadové látky

  • Zariadenie nesmú používať deti

  • Smerovať prúd vody na ludí a elektrické zariadenia


Tešíme sa na Vašu návštevu.Cena umývania je 0,60€/minúta

Ďalšia možnosť platby je cez predplatenú kartu Smart Coin Card kde máte možnosť
získať 10% ný bonus navyše na predplatenú sumu.
napr.: zaplatené 100 € karta bude dobitá na sumu 110 €

Záloha za čipovú kartu je 8 €.


 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky