OKNÁ - Swing Autocentrum Point S

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

OKNÁ

Autoglym
 
Screanwash - All Season 500ml - Celoročná kvapalina do ostrekovačov - Skladom

Screanwash - All Season 500ml - Celoročná kvapalina do ostrekovačov - Skladom

Bezpečná verzia – bez šmúh, ľahší pohyb stieračov, nezamŕza do - 45°C. Veľa motoristov by súhlasilo, že nie všetky čističe okien sú rovnaké, pokiaľ majú skúsenosti so sklom s výraznými šmuhami od cestnej špiny alebo hmyzu, ktoré sa vám nedarí odstrániť, hoci sa ich veľmi snažíte umyť. Niektoré kvapaliny do ostrekovačov sú len o trochu lepšie ako zafarbená voda a proklamujú sa o nich veci, ktoré nie sú podložené. Autoglym sa domnieva, že spoľahlivé a efektívne čistenie predného skla má zásadný význam pre bezpečnosť riadenia vozidla a prípravok Autoglym "All Season" Quick Clear Screenwash poskytuje pri jeho použití množstvo dôležitých výhod. Zabraňuje rozmazávaniu zvyškov hmyzu a nečistoty rýchlo vyčistí, pričom jeho vysoký pomer rozriedenia znižuje náklady. Používajte v priebehu roka s odporúčanými koncentráciami pre bezpečné jazdenie bez šmúh.

7,39 € Vložiť
De-Icer 500ml - Rozmrazovač zámkov a okien - Skladom

De-Icer 500ml - Rozmrazovač zámkov a okien - Skladom

De-Icer rozmrazovač je vynikajúci koncentrovaný prípravok neobsahujúci vodu, ktorý rýchlo očistí zamrznuté alebo zasnežené povrchy a ochraňuje ich pred opätovným namŕzaním. Nepoškodzuje lak, gumu, plasty ani sklá. Používajte na okná, zrkadlá, predné svetlá a zámky dverí. Neobsahuje metanol.

9,09 € Vložiť
Hi-Tech Interior Microfibre - Interiérové mikrovlákno - Skladom

Hi-Tech Interior Microfibre - Interiérové mikrovlákno - Skladom

Autoglym Hi-Tech Interior Microfibre je veľmi kvalitné mikrovlákno pre prácu s prípravkami na okná, na čistenie plastov, na čistenie polstrov atď Stabilita materiálu umožňuje dobrú pratelnosť a veľké množstvo pracích cyklov. Vďaka kvalitnému materiálu sa utierka Autoglym Hi-Tech Interior Microfibre tak rýchlo pri práci nezanáša.
Špecifikácia:
- veľmi kvalitný materiál
- dobrá pratelnosť
- možno prať ručne aj strojne
odporúčanie:
Pri práci odporúčam utierku preložiť, lepšie sa tak s ňou pracuje a plochu možno rovnomerne zotrieť.
Pri praní utierky nepoužívajte bielidlá a aviváže, zníži sa tým rapídne savosť utierky.
Pred prácou odtrhnite visačku aby nedošlo k tvorbe škrabancov.

10,09 € Vložiť
Fast Glass 500ml - Rýchlo čistič skiel - Skladom

Fast Glass 500ml - Rýchlo čistič skiel - Skladom

Čisté predné sklo a bočné okná sú základom bezpečnej jazdy. Autoglym ponúka super čistidlo vo forme spreja pre bleskové čistenie okien - zvonka aj zvnútra, ktorým docielite kryštálovo čisté sklenené aj plastové okná bez šmúh. Autoglym Fast Glass neobsahuje žiadne brúsne zložky, silikón a vosky a nezanecháva žiadne zvyšky. Keďže neobsahuje žiadne brúsne zložky, odporúčame ho predovšetkým na akrylové a plastové okná, kde by čistidlo s brúsiacim účinkom mohlo pri častom používaní naleptať a zakaliť povrch. Autoglym Fast Glass môžete použiť aj na plastové časti interiéru na odstránenie prachu, a tiež na lak na bezpečné odstránenie hmyzu, živica zo stromov a vtáčích exkrementov, pokiaľ nemôžete auto hneď umyť. Veľa čistidiel na okná používaných v domácnosti obsahuje vosk a silikón kvôli ich kozmetickým účinkom, ale ak ich použijete na svojom aute, môžu vo vlhkom počasí spôsobiť nebezpečné šmuhy na prednom skle.

12,49 € Vložiť
Car Glass Polish 325ml - Pasta na okná - Skladom

Car Glass Polish 325ml - Pasta na okná - Skladom

Dobrá viditeľnosť je rozhodujúca pre bezpečnú jazdu. Car Glass Polish obsahuje špeciálne čistiace a leštiace látky, ktoré rýchlo a ľahko odstránia všetky bežné kontaminanty a zanechajú krištáľovo čistú vrstvu bez šmúh, zvnútra a zvonka. Na rozdiel od domácich prípravkov na čistenie skla, Car Glass Polish neobsahuje žiaden vosk ani silikóny, ktoré môžu spôsobovať vytváranie nebezpečných šmúh vo vlhkom počasí.

12,49 € Vložiť
Active Insect Remover 500ml- Odstraňovač zvyškov hmyzu - Skladom

Active Insect Remover 500ml- Odstraňovač zvyškov hmyzu - Skladom

Autoglym odstraňovač zvyškov hmyzu je koncentrovaná pena, ktorá bleskovo rozpúšťa zvyšky hmyzu na karosérii, sklách a svetlách. Môžete ju použiť pri odstavení vozidla na kraji vozovky, na rýchlu úpravu malých škvŕn na laku alebo ako súčasť celkového čistenia / umývania auta.

12,89 € Vložiť
Perfect Polishing Applicator - Aplikátor - Skladom

Perfect Polishing Applicator - Aplikátor - Skladom

Autoglym Perfect Polish Applicator
Je set dvoch univerzálnych penových aplikátorov. Vďaka tomu že je jemný je vhodný aj na použitie pri nanášaní prípravkov na lak Vášho auta ale tak isto ho môžete použiť aj v interiéry auta. Vďaka svojmu tvaru sa dostane všade a aplikujete len toľko produktu koľko je potrebné. Aplikátory je možné prať a opätovne použiť.

13,29 € Vložiť
Hi-Tech Microfibre Drying Towel - Mikrovlákno na sušenie - Skladom

Hi-Tech Microfibre Drying Towel - Mikrovlákno na sušenie - Skladom

Autoglym Hi-Tech Microfibre Drying Towel je sušiace utierka, ktorá efektívne a šetrne osuší Váš automobil po umývaní. Je použiteľná na všetky povrchy.
Špeciálna tkanina dokáže dobre absorbovať vodu a zároveň minimalizuje tvorbu šmúh.

Špecifikácia:
- Veľmi dobrá savosť materiálu
- Špeciálna tkanina minimalizujúce trorbu šmúh
- Univerzálnosť použitia

21,39 € Vložiť
Balíček - Interiér

Balíček - Interiér

The Collection - Perfect Interior
Sada na čistenie a ošetrenie interiéru automobilu. Obsahuje Interior Shampoo 500 ml, Vinyl and rubber care 500 ml a Super čistič autoskiel - Autoglym Fast Glass 500ml. Set je vhodný najmä ako darček automobilovému fanúšikovi.

37,19 € Vložiť
Headlight Restoration System - Skladom

Headlight Restoration System - Skladom

Autoglym prináša pre zákazníkov riešenie matných a zažltnutých svetlometov áut. Na trhu je niekoľko produktov, ktoré riešia podobný problém, ale len čiastočne a mnohým ľuďom sa zažltnutie svetiel vráti vo veľmi krátkej dobe. Headlight Restoration Complete Kit je plnohodnotný produkt, ktorý ma svoju hodnotu v obsahu. Ak klient dodrží všetky odporúčané kroky, podľa uvedeného postupu, výsledok je mnohokrát lepší ako oprava u profesionálov.

55,99 € Vložiť
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky