OŠETROVANIE KOŽE - Swing Autocentrum Point S

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

OŠETROVANIE KOŽE

Autoglym
 
Leather Cleaner 500ml - Čistič na kožu

Leather Cleaner 500ml - Čistič na kožu

Leather Cleaner obsahuje špeciálne čistiace a zápach odstraňujúce látky na bezpečné čistenie a osvieženie koženého čalúnenia vozidiel. Na rozdiel od agresívnejších čistiacich prípravkov, Leather Cleaner má zloženie s neutrálnym pH a neodstráni esenciálne oleje, ktoré udržiavajú pružnosť kože. Používa sa spolu s prípravkom Autoglym Leather Care Cream na predĺženie životnosti koženého čalúnenia.

12,99 € Vložiť
Perfect Polishing Applicator - Aplikátor - Skladom

Perfect Polishing Applicator - Aplikátor - Skladom

Autoglym Perfect Polish Applicator
Je set dvoch univerzálnych penových aplikátorov. Vďaka tomu že je jemný je vhodný aj na použitie pri nanášaní prípravkov na lak Vášho auta ale tak isto ho môžete použiť aj v interiéry auta. Vďaka svojmu tvaru sa dostane všade a aplikujete len toľko produktu koľko je potrebné. Aplikátory je možné prať a opätovne použiť.

13,29 € Vložiť
Leather Care Balm 500ml - Impregnačný krém na kožu - Skladom

Leather Care Balm 500ml - Impregnačný krém na kožu - Skladom

Koža ako prírodný materiál si vyžaduje osobitú starostlivosť. Leather Care Balm je špeciálne vyrobený pre ochranu, výživu a renováciu kožených produktov, obsahuje prírodné oleje a kondicionéry. Ochráni a impregnuje povrch koze. Týmto pomôže vytvoriť ochrannú vrstvu pred prípadným budúcim znečistením. Pravidelne ošetrenie Vám pomôže zachovať prirodzený vzhľad, charakter a vôňu kože.
Tento produkt aplikujte iba na čistú kožu, najlepšie vopred vyčistenú s produktom Leather Cleaner

18,49 € Vložiť
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky