Slime - Swing Autocentrum Point S

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Slime

 
 

Poloautomatická opravná sada
Opravná sada Smart Repair kombinuje tmel Slime so žltou etiketou a Slime kompresor, čo vám umožní opraviť a nahustiť pneumatiku behom niekoľkých minút! Smart Repair je vhodná pre všetky štandardné pneumatiky a ľahko sa vojde do kufra. Opravný tmel Slime samo-opraví defekty behúňa do veľkosti 6 mm a má trvanlivosť do 2 rokov!
Doba hustenia: 7 min
Celková doba opravy: 15 min
                                        
Tmel Slime:
- bezpečný pre použitie s TPMS senzormi
- opakovane zatmeluje priepichy
- netoxický
- nespôsobuje korodovanie
- nehorľavý
- nemá formu aerosólu
- rozpustný vo vode


Opravný tmel Slime je určený len pre dočasné opravy. Po použití Slime nechajte čo najskôr pneumatiky odborne opraviť.

37,90€

Automatická opravná sada
Opravná sada Safety Repair kombinuje dohromady tmel Slime s kompresorom Slime, čo vám umožní opraviť a nahustiť pneumatiku behom niekoľkých minút! Safety Repair je vhodný pre všetky štandardné pneumatiky a opravy pneumatík jednoduchým stlačením tlačidla - opravný tmel Slime a vzduch z kompresora je poslaný do pneumatiky súčasne, takže oprava i nahustenie pneu je v jednom jednoduchom kroku. Opravný tmel Slime samo-opraví defekty behúňa do veľkosti 6 mm.
Doba hustenia: 4 min
Celková doba opravy: 7 min
                                                           
Tmel Slime:

bezpečný pre použitie s TPMS senzormi
opakovane zatmeluje priepichy
netoxický
nespôsobuje korodovanie
nehorľavý
nemá formu aerosólu
rozpustný vo vode
Opravný tmel Slime je určený len pre dočasné opravy. Po použití Slime nechajte čo najskôr pneumatiky odborne opraviť.

 74.30€

Slime Tyre Sealant
Náhradná náplň pre polo-automatickú opravnú sadu "Smart Repair". Súčasťou balenia je aj hadička, ktorá slúži k jednoduchej aplikácii tmelu do pneumatiky.          

SLIME je 100% ekologicky odbúrateľný prípravok. V pneuservise stačí pneu vypláchnuť vodou, vysušiť a opraviť štandardným spôsobom. SLIME neničí Vašu pneu a v pneuservise nemajú problémy Vašu pneu štandardne opraviť.


Chemici Slim vyvinuli špičkový moderný systém ekologicky šetrných vlákien, lepidiel, polymérov a patentovanej tuhnúce zložky, ktoré sa spájajú a vyzrážajú, čím utesní prierazy do (6mm) u bezdušových pneumatík a (3mm) u pneumatík s dušou. Mriežka z vlákien Fibre-Seal spolu s viskózny látkou, ktorá slúži k ich lepšiemu rozkladanie, tesne priľnú k akejkoľvek poškodenej oblasti; vytvárajú elastickú a trvanlivú záplatu a zabraňujú defektom.

11,70€

Slime Tube Sealant
Slime utesňovacie a prevencia priepichov je testovaný pre použitie vo všetkých dušiach. Po inštalácii (naliatí do duše) zostáva Slime stále kvapalný a neztvrdne či nevyschne.                                                                                                                     
Princíp dušových náplní Slime

V otáčajúci sa pneu pri jazde tlačí odstredivá sila zelený tmel Slime na plochu behúňa a vytvára tak ochrannú vrstvu, ktorá okamžite po akomkoľvek průpichu do veľkosti 3 mm do otvoru vnikne a ten následne utesní. Slime tmel zostáva po aplikácii do duše AKTÍVNA (živý) ešte 2 roky po inštalácii do duše. Slime nie je určený pre riešenie poškodených bočnic pneu, pätiek, netesností ráfikov pneu a taky netesných ventilov. SLIME je určený pre rýchle opravy cestných pneumatík.

6,80€

FIX A FLAT – defekt opravný sprej
pre rýchle núdzové opravy pneumatík. Opraví okamžite priepich veľkosťou až 5 mm bezdušové pneu a za niekoľko sekúnd rovno dofuknete aj pneumatiku. Určené pre osobné auta, dodávky a vozíky. Neškodí TPMS elektronickým ventilov vozu. Vhodné aj proti pomalému úniku vzduchu.

Výhody FIX A FLAT:
 
Bezpečný pre TPMS
Aplikácia cez ventil

Stačí len pripojiť, nahustiť a ísť!
Napustenie a nahustenie priebehu niekoľkých minút
Okamžitá oprava defektu
Nie je potreba zdvihák ani náradie
Oprava defektu do 5mm
Pre osobné autá, dodávky a vozíky
Jednotka v oprave pneumatík
Výrobca z USA (plnené v UK)
 

10,50€

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky